Wystąpił błąd w tym gadżecie.

piątek, 14 czerwca 2013

Zapach ilovestrawberries1107

Moje ulubione perfumy to zdecydowanie DKNY - Be Delicious. Jest to zapach świeży, energetyczny i bardzo dziewczęcy, a zarazem nie jest zbyt "przesłodzony". Myślę, że świetnie pasuje do młodych dziewczyn, które charakteryzują się elegancją i subtelnością pomieszaną z młodzieńczym pazurem.  Można w nim wyczuć aromat jabłka pomieszany z zapachem egzotycznych kwiatów. Zamknięty jest w bardzo oryginalnym flakonie o kulistym kształcie, który z zielonym płynem w środku przypomina jabłko. Ten ciekawy kształt perfumy zawdzięczają temu, iż jego twórcy inspirowali się Nowym Jorkiem, który nazywany jest Wielkim Jabłkiem. 
Dla mnie NYC jest jednym z najpiękniejszych miast, być może dlatego mam taki sentyment do DKNY. :)
Zapach jest bardzo trwały. Bardzo długo utrzymuje się na zarówno na skórze, włosach jak i na ubraniach. Myślę, że ten zapach pasuje do mnie. Często dostaję komplementy oraz pytania o to jakich perfum używam. :)
W mojej torebce gości mały flakonik z tym zapachem, ponieważ uwielbiam mieć je przy sobie.
Latem bardzo lubię używać balsamu do ciała oraz żelu pod prysznic o tym zapachu. Dzięki temu kiedy się spocę zapach DKNY staje się jeszcze bardziej intensywny i trwały.

Obecnie możecie zakupić ten zapach na bardzo dużej promocji w sklepie internetowym Douglas -22% dla wersji 30ml oraz -29% dla wersji 50ml. :) Szczegółowe informacje TUTAJJeśli nie znacie tego zapachu to zachęcam Was do powąchania go przy najbliższej wizycie w Sephorze lub Douglasie. Być może pokochacie go podobnie jak ja. :)

Przypominam, że możecie pomóc mi stworzyć kolejny post na temat olejowania twarzy. Wszystkie informacje na ten temat możecie znaleźć tutaj.

9 komentarzy:

Zapraszam do komentowania! Cenię sobie każdą opinie. Przyjmę zarówno komplement jak i konstruktywną krytykę. :)
Jeśli masz jakieś pytanie, śmiało pytaj, z pewnością postaram się rozwiać Twoje wątpliwości.
Jeśli nie chcesz zadawać swojego pytania publicznie możesz napisać na e-mail ilovestrawberries1107@gmail.com :)