Komentarze
Prześlij komentarz
Zapraszam do komentowania! Cenię sobie każdą opinie. Przyjmę zarówno komplement jak i konstruktywną krytykę. :)
Jeśli masz jakieś pytanie, śmiało pytaj, z pewnością postaram się rozwiać Twoje wątpliwości.
Jeśli nie chcesz zadawać swojego pytania publicznie możesz napisać na e-mail ilovestrawberries1107@gmail.com :)
ale cudne zdjęcia:)jakim aparatem robisz i z jakim obiektywem?
OdpowiedzUsuńDziękuję, cieszę się, że komuś się podobają.
UsuńMój aparat to Canon 600d. Fotografią interesuję się już dość długo, dlatego wciąż kompletuję sprzęt. Obecnie posiadam dwa obiektywy: podstawowy KIT, który był w zestawie z aparatem: Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II
oraz teleobiektyw, który dokupiłam później jest to Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II
Z obu jestem bardzo zadowolona :)
Pozdrawiam :)
Piękne zdjęcia :)P.s weryfikacja obrazkowa utrudnia pisanie komentarzy ;)
OdpowiedzUsuńDziękuję, że mi powiedziałaś :) Nawet nie wiedziałam, że mam to włączone. Dopiero zaczynam swoją przygodę z blogowaniem i nie ogarniam jeszcze wielu rzeczy, dlatego proszę o wyrozumiałość:)
UsuńKażda sugestia i porada jest dla mnie bardzo cenna :)
Piękne zdjęcia
OdpowiedzUsuńDziękuję:) Miło mi :)
Usuń